Bizi Arayın

BİZİ ARAYIN0 534 434 64 27

7/24 Otoban Yol Yardım

E-Mailinfo@otobanyolyardim.com

Kuzey Marmara Otoyolu Oto Lastikçi

Kuzey Marmara Otoyolu Oto Lastikçi

7/24 Kuzey Marmara Otoyolu / Otobanı Oto Lastikçi Hizmeti

Otoban Yol Yardım olarak, Kuzey Marmara otobanı/otoyolu üzerinde lastikleri ile ilgili sorun yaşayan otomobil, otobüs, kamyonet, kamyon ve tır gibi motorlu taşıtlar için 7/24 yol yardım ve oto lastikçi hizmeti sunmaktayız. Tam donanımlı yol yardım aracımız ve ekipmanımız, alanında uzman profesyonel ustalarımız ile 7/24 yardımınıza hazırız.

Kuzey Marmara Otoyolu / Otobanı Yerinde Teknik Destek Hizmeti

Aracınızın lastiği mi patladı? Lastik değişimine mi ihtiyacınız var? Biz buradayız.

Aracınız arıza mı yaptı? Otobanda yolda mı kaldınız? Marşınız mı basmadı? Aracınızda herhangi bir elektriksel arıza mı var? Dert etmeyin, bir telefon uzağınızdayız.

Her türlü oto elektrik arızanızda, motor, akü, marş, şarz, dinamo, alternatör ile ilgili yardım taleplerinizde 7/24 bizleri 0 534 4346427 No’lu hattımız üzerinden çekinmeden arayabilirsiniz.

Sizlere en hızlı, en iyi, en kaliteli yol yardım hizmetini sunmak için elimizden geleni yaparız. Sizin memnuniyetiniz bizim için her şeyden önemlidir.

Otomobil, minibüs, kamyonet, kamyon, ağır vasıta...Seyahat ettiğiniz aracın ne olduğunun bir önemi yok. Tam donanımlı yol yardım Servis aracımızla bulunduğunuz yere geliyor, arızanızı çözüyor ve sizin yola devam etmenizi sağlıyoruz. İsterseniz Dörtyol Sanayi Sitesindeki yerimize gelerek tamir-bakım-onarım işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Kuzey Marmara Otobanı / Otoyolu Oto Lastik Yol Yardım Hizmetlerimiz:

Her türlü oto elektrik arızanızda, motor, akü, marş, şarz, dinamo, alternatör, akü kontrolü, akü şarjı ve akü değişiminde gerek duyduğunuz profesyonel destek için 0 534 4346427 No’ lu hattımız üzerinden oto elektrik yol yardım uzmanlarımıza ulaşıp destek alabilirsiniz.

Profesyonel ve deneyimli yol yardım ustalarımız tarafından yerinde akü değişimi, yerinde akü şarj, araç akü şarj, oto akü şarj, yerinde akü şarj, araç yol yardım hizmeti, akü takviyesi, akü yol yardımı hizmetleri sunulmaktadır.

* Mobil aracımız ile yerinde lastik tamir-bakım-onarım, lastik değişimi, sıfır lastik değişimi
* 30 yılı aşkın tecrübemiz ve uzman kadromuz ile 7/24 akü değişimi, akü şarj ve tamir hizmetleri
* Mutlu Akü yetkili satıcısı olarak profesyonel ekibimiz ile akü değişimi ve akü takviyesi hizmetleri
* 30 yılı aşkın tecrübemiz ve profesyonel ekibimiz ile marş tamir hizmetleri
* Aracınızdaki klima arızalarının tespiti onarımı ve araç klima bakımı hizmeti
* Akü yol yardımı, akü şarj etme, akü yardımı veya akü takviye hizmetleri

Akünüz bittiğinde veya aracınızdan yeterli randımanı alamayıp yarı yolda akü takviye ihtiyacı duyduğunuzda bulunduğunuz konuma gelip yardımınıza koşuyoruz. Telefon üzerinden görüşme ile veya web sitemiz üzerindeki WhatsApp hattından uzman ve deneyimli araç yol yardım ustalarımıza ulaşabilirsiniz. 7/24 konum bildirimlerinizi işleme almakta, konumunuzu bize bildirdiğinizde en kısa sürede bulunduğunuz konuma gelip gerekli akü takviye veya akü şarj işlemleri başlatmaktayız.

Hizmet Bölgelerimiz

Sakarya, Adapazarı, İstanbul-Ankara otobanı ve otoyolu,Akyazı, Hendek, Arifiye, Sapanca, Kırkpınar, Kartepe, Maşukiye, Erenler, Serdivan, Yazlık, Karaman, Korucuk, Camili-1,Camili-2, Eski Garajlar, Geyve, Alifuatpaşa, Pamukova, Mekece, Ferizli, Söğütlü, Karadeniz Otobanı, Karasu, Kocaali, Kaynarca, Kandıra, Kocaeli, İzmit, Derince, Hereke, Kuzey Marmara  Otobanı, Alandüzü, Evrenköy, Dağdibi, Kömürlük, Süleymanbey, Çelebiler, Kasımlar, Hacıramazanlar, Budaklar, Çamyolu, Emirdağ, Karapınar, Akmeşe