Bizi Arayın

BİZİ ARAYIN0 534 434 64 27

7/24 Otoban Yol Yardım

E-Mailinfo@otobanyolyardim.com

HENDEK OTO ELEKTRİKÇİ

HENDEK OTO ELEKTRİKÇİ

7/24 Oto Elektrik Araç Yol Yardım Hizmeti

Otoban Yol Yardım olarak, Sakarya Hendek bölgesinde İstanbul-Ankara otobanı/otoyolu üzerinde arıza yapan otomobil, otobüs, kamyonet, kamyon ve tır gibi motorlu taşıtlar için 7/24 yol yardım ve oto elektrikçi hizmeti sunmaktayız. Tam donanımlı yol yardım aracımız ve ekipmanımız, alanında uzman profesyonel ustalarımız ile 7/24 yardımınıza hazırız.

Yerinde Teknik Destek Hizmeti

Aracınız arıza mı yaptı? Otobanda yolda mı kaldınız? Marşınız mı basmadı? Aracınızda herhangi bir elektriksel arıza mı var? Dert etmeyin, bir telefon uzağınızdayız.

Her türlü oto elektrik arızanızda, motor, akü, marş, şarz, dinamo, alternatör ile ilgili yardım taleplerinizde 7/24 bizleri 0 534 4346427 No’lu hattımız üzerinden çekinmeden arayabilirsiniz.

Sizlere en hızlı, en iyi, en kaliteli yol yardım hizmetini sunmak için elimizden geleni yaparız. Sizin memnuniyetiniz bizim için her şeyden önemlidir.

Otomobil, minibüs, kamyonet, kamyon, ağır vasıta...Seyahat ettiğiniz aracın ne olduğunun bir önemi yok. Tam donanımlı yol yardım Servis aracımızla bulunduğunuz yere geliyor, arızanızı çözüyor ve sizin yola devam etmenizi sağlıyoruz. İsterseniz Dörtyol Sanayi Sitesindeki yerimize gelerek tamir-bakım-onarım işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Oto Elektrik Yol Yardım Hizmetlerimiz:

Her türlü oto elektrik arızanızda, motor, akü, marş, şarz, dinamo, alternatör, akü kontrolü, akü şarjı ve akü değişiminde gerek duyduğunuz profesyonel destek için 0 534 4346427 No’ lu hattımız üzerinden oto elektrik yol yardım uzmanlarımıza ulaşıp destek alabilirsiniz.

Profesyonel ve deneyimli yol yardım ustalarımız tarafından yerinde akü değişimi, yerinde akü şarj, araç akü şarj, oto akü şarj, yerinde akü şarj, araç yol yardım hizmeti, akü takviyesi, akü yol yardımı hizmetleri sunulmaktadır.

* 30 yılı aşkın tecrübemiz ve uzman kadromuz ile 7/24 akü değişimi, akü şarj ve tamir hizmetleri
* Mutlu Akü yetkili satıcısı olarak profesyonel ekibimiz ile akü değişimi ve akü takviyesi hizmetleri
* 30 yılı aşkın tecrübemiz ve profesyonel ekibimiz ile marş tamir hizmetleri
* Aracınızdaki klima arızalarının tespiti onarımı ve araç klima bakımı hizmeti
* Akü yol yardımı, akü şarj etme, akü yardımı veya akü takviye hizmetleri

Akünüz bittiğinde veya aracınızdan yeterli randımanı alamayıp yarı yolda akü takviye ihtiyacı duyduğunuzda bulunduğunuz konuma gelip yardımınıza koşuyoruz. Telefon üzerinden görüşme ile veya web sitemiz üzerindeki WhatsApp hattından uzman ve deneyimli araç yol yardım ustalarımıza ulaşabilirsiniz. 7/24 konum bildirimlerinizi işleme almakta, konumunuzu bize bildirdiğinizde en kısa sürede bulunduğunuz konuma gelip gerekli akü takviye veya akü şarj işlemleri başlatmaktayız.

Hizmet Bölgelerimiz

Sakarya, Adapazarı, İstanbul-Ankara otobanı ve otoyolu,Akyazı, Hendek, Arifiye, Sapanca, Kırkpınar, Kartepe, Maşukiye, Erenler, Serdivan, Yazlık, Karaman, Korucuk, Camili-1,
Camili-2, Eski Garajlar, Geyve, Alifuatpaşa, Pamukova, Mekece, Ferizli, Söğütlü, Karadeniz Otobanı, Karasu, Kocaali, Kaynarca, Kandıra, Kocaeli, İzmit, Derince, Hereke, Kuzey Marmara  Otobanı