Bizi Arayın

BİZİ ARAYIN0 534 434 64 27

7/24 Otoban Yol Yardım

E-Mailinfo@otobanyolyardim.com

KUZEY MARMARA OTOYOL YOL YARDIM

KUZEY MARMARA OTOYOL YOL YARDIM

7/24 Kuzey Marmara Otoyolu / Otobanı Yol Yardım Hizmeti

Otoban Yol Yardım olarak, Kuzey Marmara otobanı/otoyolu üzerinde arıza yapan otomobil, otobüs, kamyonet, kamyon ve tır gibi motorlu taşıtlar için 7/24 yol yardım, oto elektrikçi, oto tamirci, oto lastikçi, sıfır akü ve akü takviyesi hizmeti sunmaktayız. Tam donanımlı yol yardım aracımız ve ekipmanımız, alanında uzman profesyonel ustalarımız ile 7/24 yardımınıza hazırız.

Kuzey Marmara Otoyolu / Otobanı Yerinde Teknik Destek Hizmeti

Aracınız arıza mı yaptı? Otobanda yolda mı kaldınız? Marşınız mı basmadı? Aracınızda herhangi bir elektriksel arıza mı var?

Aracınızın aküsü mü bitti? Akü takviyesi mi yapmanız gerekiyor?

Oto tamircisine mi ihtiyacınız var? Ya da oto lastik tamircisine? Dert etmeyin, bir telefon uzağınızdayız.

Her türlü oto elektrik arızanızda, motor, akü, marş, şarz, dinamo, alternatör, oto tamiri ile ilgili yardım taleplerinizde 7/24 bizleri 0 534 4346427 No’lu hattımız üzerinden çekinmeden arayabilirsiniz.

Sizlere en hızlı, en iyi, en kaliteli yol yardım hizmetini sunmak için elimizden geleni yaparız. Sizin memnuniyetiniz bizim için her şeyden önemlidir.

Otomobil, minibüs, kamyonet, kamyon, ağır vasıta...Seyahat ettiğiniz aracın ne olduğunun bir önemi yok. Tam donanımlı yol yardım Servis aracımızla bulunduğunuz yere geliyor, arızanızı çözüyor ve sizin yola devam etmenizi sağlıyoruz. İsterseniz Dörtyol Sanayi Sitesindeki yerimize gelerek tamir-bakım-onarım işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Kuzey Marmara Otobanı / Otoyolu Oto Elektrik Yol Yardım Hizmetlerimiz:

Her türlü oto elektrik arızanızda, motor, akü, marş, şarz, dinamo, alternatör, akü kontrolü, akü şarjı ve akü değişiminde gerek duyduğunuz profesyonel destek için 0 534 4346427 No’ lu hattımız üzerinden oto elektrik yol yardım uzmanlarımıza ulaşıp destek alabilirsiniz.

Profesyonel ve deneyimli yol yardım ustalarımız tarafından yerinde akü değişimi, yerinde akü şarj, araç akü şarj, oto akü şarj, yerinde akü şarj, araç yol yardım hizmeti, akü takviyesi, akü yol yardımı hizmetleri sunulmaktadır.

* 30 yılı aşkın tecrübemiz ve uzman kadromuz ile 7/24 akü değişimi, akü şarj ve tamir hizmetleri
* Mutlu Akü yetkili satıcısı olarak profesyonel ekibimiz ile akü değişimi ve akü takviyesi hizmetleri
* 30 yılı aşkın tecrübemiz ve profesyonel ekibimiz ile marş tamir hizmetleri
* Aracınızdaki klima arızalarının tespiti onarımı ve araç klima bakımı hizmeti
* Akü yol yardımı, akü şarj etme, akü yardımı veya akü takviye hizmetleri
* Özel Oto Servis Tamir-Bakım-Onarım Hizmetleri
* Mobil Oto Tamirci
* Mobil Oto Lastikçi
* Seyyar Oto Akücü, Akü Takviyesi İşlemleri

Akünüz bittiğinde veya aracınızdan yeterli randımanı alamayıp yarı yolda akü takviye ihtiyacı duyduğunuzda bulunduğunuz konuma gelip yardımınıza koşuyoruz. Telefon üzerinden görüşme ile veya web sitemiz üzerindeki WhatsApp hattından uzman ve deneyimli araç yol yardım ustalarımıza ulaşabilirsiniz. 7/24 konum bildirimlerinizi işleme almakta, konumunuzu bize bildirdiğinizde en kısa sürede bulunduğunuz konuma gelip gerekli akü takviye veya akü şarj işlemleri başlatmaktayız.

Hizmet Bölgelerimiz

Sakarya - Düzce - İzmit ( Kocaeli ) bölgesinde otoban,otoyol, D-100 ve D-650 karayolları üzerinde oto elektrikçi, yol yardım, oto kurtarıcı, çekici, oto lastikçi, akücü olarak Hizmet Verdiğimiz Yerler: Sakarya, Adapazarı, İzmit, Kocaeli, Hendek, Akyazı, Arifiye, Sapanca, Kırkpınar, Erenler, Maşukiye, Kartepe, Derince, Hereke, Yahyakaptan, Uzunçiftlik, Otoban Mc Donald's, Kuruçeşme, Geyve, Pamukova, Alifuatpaşa, Mekece, Karasu, Kocaali, Söğütlü, Ferizli, Erenler, Serdivan, Yazlık, Karaman, Korucuk, Camili 1, Camili 2, Eski Garajlar, Kaynarca, Karapürçek, Berceste Dinlenme Tesisleri, Gülpınar Dinlenme Tesisleri, Tem 76 Dinlenme Tesisleri, Mc Donalds Dinlenme Tesisi Otoban, Hanlı Organize Sanayi, Hendek Organize Sanayi Bölgesi, OSGB, Hamitli, Çakallık, Derbent, Düzce, Alikahya, Uzunkum, Nehirkent, Alancuma, Kamışlı, Epçeller, Horozlar, Bedilkazancı mevkii, Bedilkadirbey, Uzunçınar, Erdoğdu, Topağaç, Düzyazı, Beyköy, Kargalıyeniköy, Kargalıhanbaba, Balıklıihsaniye, İkbaliye, Yeniköy, Kalayık, Yeşilyayla, Yongalık, Gümüşova, Köprübaşı, Üçyol, Paşakonağı, Turaplar, Karaçalı, Küçükmehmet, Pınarlar, Büyükaçma, Muradiye, Kaynaşlı, Darıyerimengencik, Kızılcıklık, Köseköy, Ataevler, Fındıklı, Malta Mahallesi, Sakarya Sanayi Sitesi, Çelebiler, Kasımlar, Hacıramazanlar, Süleymanbey, Kömürlük, Köprübaşı, Çerçiler, Çökekler, Budaklar, Abalı, Kızılcıkorman, Dağdibi, Çamyolu, Evrenköy, Karapınar, Alandüzü, Akmeşe, Süleymaniye, Beşevler, Eseler